Інформація для читачів

Ми заохочуємо авторів реєструватися на сайті для користування службою сповіщень цього журналу. Для реєстрації використовуйте посилання Зареєструватися у верхньому меню домашньої сторінки сайту журналу. Ви зможете оперативно отримувати поштою сторінки змісту нових опублікованих випусків нашого видання та дозволите редакції відстежувати читацькі пріоритети та інтереси. Будь ласка, ознайомтеся з нашим Положенням про конфіденційність, у якому йдеться про те, що журнал гарантує нерозповсюдження імен та електронних адрес своїх читачів стороннім особам.

«Клінічна та експериментальна патологія» – мультидисциплінарний часопис, який публікує статті на широку медичну тематику, розраховані на лікарів, аспірантів та студентів медичних закладів. Журнал видається Буковинським державним медичним університетом із 2002 року.

Журнал "Клінічна та експериментальна патологія" практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями. Користувачі можуть читати, завантажувати, копіювати і поширювати вміст для освітніх і наукових цілей без попереднього дозволу видавця чи автора з обов'язковим зазначенням авторства та першоджерела публікації тексту статті. Опублікований контент журналу знаходиться у вільному та безкоштовному доступі для користувачів.